У дитячих садках Києва не радять батькам вести до них дітей

Новини України

У дестких садах Києва радять батькам добре подумати – вести до них дітей

“Хоч невелика можливість залишити вдома”. Влада звернулася до кожного з батьків перед відкриттям дитсадків. Фото: “Країна”

Сьогодні киянам, у яких діти ходять в дитячі садки, в батьківському чаті прийшло сповіщення від садочків, в яких пропонується ще раз подумати перед тим як відправляти туди своєї дитини (дитячі сади повинні відкритися з 25 травня).

“Добрий день, шановні батьки. Звертаємося до вас з проханням, ще раз ретельно обміркувати відвідування дітьми закладу. Згідно з регламентом і постановою Моз прийом дітей буде відбуватися біля входу на територію закладу з вимірюванням температури. Години прийому: 7.30-8.15 (потім заклад закривається). Заклад буде працювати в закритому режимі”, – зазначено в повідомленні.

Також наголошується, що дітей з температурою вище 37,2 в дитячий сад пускати не будуть. Те ж стосується і таких симптомів, як кашель, нежить та інших ознак поганого самопочуття. При передачі дитини вихователю всі батьки зобов’язані бути в масках і рукавичках.

Кожні чотири години в садочку будуть проводити температурний скринінг.

Крім того, тепер заборонено приносити іграшки з дому – як і махрові або інші багаторазові рушники. Тепер діти будуть частіше мити руки і користуватися одноразовими серветками. Кожні дві години в приміщенні садочка повітря і поверхні будуть дезінфікувати. Автори попередження кажуть, що невідомо, який саме дитина може принести хвороба в сад. І, хоч вихователі зобов’язані створити безпечну дистанцію між спальними місцями дітей і обідніми столами, в ході дня діти все одно будуть грати і контактувати між собою.

У зв’язку з цим адміністрація дитячого садка просить по можливості постаратися залишити дітей вдома поки ситуація з коронавірусом в країні не врегулюється.

“Якщо є хоча б невелика можливість залишити дитину вдома, скористайтеся нею”, – радять батькам в дитячому саду.

Нагадаємо, керівник Департаменту освіти і науки Києва Олена Фиданян пояснила, як будуть виходити з карантину дитячі сади і школи столиці. Влада планує робити це поетапно впроваджувати нововведення на зразок щоденного скринінгу та скасування кабінетного розподілу.

Як повідомляла “Країна”, Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC) підтвердив зв’язок між запальним синдромом і коронавірусом, яку лікарі підозрювали раніше. Цей важкий синдром виявляють у дітей і людей до 21 року.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь