У Франції за добу помітили зниження числа госпіталізованих з коронавірусом

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

За минулу добу у Франції серед заражених коронавірусом померли 330 осіб, всього з початку епідемії зафіксовано 25 531 летальний результат. Такі дані навела повідомила у вівторок Генеральна дирекція міністерства охорони здоров’я Франції, передає “Інтерфакс”.

У лікарнях країни знаходяться 24775 пацієнтів, інфікованих COVID-19, це на 773 менше, ніж день тому.

У реанімаційних відділеннях перебувають 3430 тяжкохворих, 266 менше, ніж напередодні.

За час епідемії з лікарень виписалися 52736 вилікувалися пацієнтів.

Загальна кількість виявлених інфікованих COVID-19 тепер досягла 132967 випадків.

У вівторок президент Франції Емманюель Макрон в інтерв’ю французьким телевізійним каналам напередодні очікуваного 11 травня початку виходу країни з режиму ізоляції, викликаного пандемією COVID-19, оголосив новий етап боротьби проти коронавіруса.

“Нам довелося прийняти рішення про цієї безпрецедентної ізоляції. Тепер відкривається новий етап, на якому ми повинні продовжувати боротьбу з епідемією, зберігаючи при цьому життя вільної нації”, – сказав Макрон, закликавши до колективної відповідальності виконавчої влади, виборних представників, керівників підприємств і громадян..

“Ми повинні бути дуже обережні, тому що не хочемо повернутися назад, (…) треба прагнути встояти за допомогою стримуючих дій, колективної шляхетності і почуття відповідальності”, – пояснив французький президент.

Залишити відповідь