У Гаазі затримали кілька десятків противників карантину, влаштували мітинг

Новини Світу

ВСІ ФОТО

У Нідерландах поліція затримала кілька десятків учасників акції протесту в Гаазі, які виступають проти карантинних заходів. Ое те, як передає РИА “Новости”, повідомило видання NL Times з посиланням на поліцію.
У демонстрації взяли участь близько двохсот машин, ще кілька сотень людей йшли пішки.

Протестувальники вимагали послабити обмежувальні заходи, залишивши спостереження тільки за людьми з груп ризику – літніми людьми та пацієнтами з хронічними захворюваннями. Затримані були доставлені в поліцейську ділянку, розповів виданню представник поліції.

“Мер тільки що наказав припинити демонстрації проти карантинних заходів, так як інструкції не були дотримані”, – повідомили представники влади міста в соціальних мережах.

Мер Гааги дозволив проведення подібної акції за умови дотримання дистанції 1,5 метра між учасниками. Поліція почала розганяти натовп протестувальників, коли кількість людей сильно збільшилася і стало неможливо дотримуватися правила соціальної дистанції.

Протести 5 травня також відбулися в голландському Утрехті. Там було чути гасла проти вакцинації і мобільного зв’язку 5G.

За даними Національного інституту охорони здоров’я Нідерландів (RIVM), число випадків зараження коронавірусом у країні перевищила 41 тисячу, за весь час померли 5 168 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров’я 11 березня оголосила спалах нової коронавирусной інфекції COVID-19 пандемією. За останніми даними ВООЗ, у світі зафіксовано більш 3,43 мільйона випадків зараження, близько 240 тисяч чоловік померли.

Залишити відповідь