У Гессені почали безкоштовно роздавати пиво

Новини України

З-за коронавіруса в Німеччині почали безкоштовно роздавати пиво

Willinger Brauhaus за день видав місцевим жителям близько 2 600 літрів пива. Фото: pixabay.com

Пандемія коронавіруса часом призводить до незвичайним, але дуже приємним подіям для простих людей. У німецькій федеральній землі Гессен пивоварний завод Willinger Brauhaus безкоштовно роздав пиво місцевим жителям з-за неможливості його продати під час коронавирусного карантину.

Про це з посиланням на власника Willinger Brauhaus Франц Маст повідомляє Reuters, у четвер, 7 травня.

Маст розповів, що резервуари потрібно швидше спорожнити, щоб знову наповнити їх свіжим пивом і підготуватися до відкриття барів.

“Ми також хочемо подякувати людям, і ми сподіваємося, що після нашого відкриття вони нададуть нам таку ж підтримку, коли прийдуть сюди, порекомендують нас”, – зазначив Маст.

Місцевим жителям сподобалася така ідея, вони вишикувалися в черги біля пивоварні.

“Сподіваюся, це допоможе пивоварні, тому ми тут. Таким чином, сьогодні ми можемо посидіти в саду під сонцем і випити доброго пива Willinger”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією ЗМІ, в цілому за день завод видав місцевим жителям близько 2 600 літрів хмільного напою.

Між тим пивна асоціація Deutsche Brauer Bund попередила пивоварів про падіння продажів з-за спаду експорту, особливо в Китай та Італію. Крім того, на збуті також негативно позначилося закриття ресторанів і барів у зв’язку з карантином.

Раніше ми писали, що у Німеччині найбільший у світі пивний фестиваль Октоберфест-2020 цьому році був скасований через пандемію коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь