У Грузії пояснили відкликання посла з Києва

Новини України

Прем’єр Грузії назвав Саакашвілі авантюристом і назвав причину відкликання посла з Києва

З-за Михайла Саакашвілі Грузія відкликала свого посла в Києві та пояснила, навіщо. Фото: Facebook/ Михайло Саакашвілі

У Грузії прокоментували відкликання посла з Києва, після призначення екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі головою Виконкому реформ. За словами прем’єр-міністра країни Георгія Гахарии, такий крок потрібен, щоб захистити відносини з Україною.

Про це з посиланням на Гахарию пише TACC, в суботу, 9 травня.

За словами прем’єра, посла відкликали, щоб захистити стратегічні і братерські відносини з українським народом.

“Ми відкликали посла лише для того, щоб пройти з ним консультації про те, як захистити ці відносини від авантюристів. Що зробити для того, щоб захистити стратегічні і братерські відносини з українським народом від цих авантюрних політиків, які, на жаль, з-за своїх особистих незрозумілих амбіцій і его ризикують нашими відносинами”, – сказав Гахарія.

Також прем’єр-міністр країни додав, що стратегічним відносинам з Україною нічого не загрожує.

“Справа йде таким чином: звичайно ж, грузини і українці є не тільки стратегічними партнерами. Нас пов’язує багаторічна історія співпраці. Через безвідповідальних політиків ми не будемо ставити під питання це стратегічне партнерство і братерство між нашими країнами і народами”, – додав він.

Нагадаємо, 7 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Саакашвілі головою виконавчого комітету реформ. У Грузії такий крок визнали аморальним.

Зеленський прокоментував політичний крок Грузії і назвав відгук грузинського посла з Києва помилкою. Він заявив, що у країн прекрасні відносини, а тому Київ відкликати свого посла з Тбілісі не буде.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь