У Грузії вважають відкликання посла нормальною реакцією на призначення Саакашвілі

Новини України

Відкликав посла з України після призначення Саакашвілі, президент Грузії назвав таку реакцію нормальної

“Що можна і що не можна”. Президент Грузії прокоментувала скандал з відкликанням посла. Фото: Twitter / news_tbilisi

Президент Грузії вважає, що тимчасове відкликання посла з України – нормальна реакція на призначення Міхеїла Саакашвілі на посаду голови виконавчого комітету реформ при президентові України.

Про це президент Грузії Саломе Зурабішвілі в прямому ефірі грузинського телеканалу “Руставі-2”.

“Наша реакція була цілком нормальною. Я знаю дипломатичну мову і що можна і що не можна. Реакція була помірною, нормальної, яка і повинна була бути. Відкликання посла для консультацій цілком природний. Тут немає нічого незвичайного. Почекаємо майбутнього, наскільки зможемо і зможе керівництво України, щоб мати з нами ті відносини, які нам потрібні”, – сказала вона.

Однак Зурабішвілі зазначила, що з боку стратегічного партнера Грузії – України – було “недипломатичним” рішення про призначення Саакашвілі без обговорення цього питання в Тбілісі. При цьому, за її словами, з боку Грузії не було ніяких кроків, які Київ міг сприйняти як образу.

Зазначимо, 9 травня прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія заявив, що тимчасове відкликання посла з України не означає загрозу дипломатичним відносинам країн через “окремо взятих безвідповідальних політиків”.

Нагадаємо, після призначення екс-президента Грузії і екс-глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ в Україні Тбілісі відкликає посла з Києва для консультацій. Втім, розривати дипломатичні стосунки країна не планує.

Як повідомляла “Країна”, у Грузії прокоментували відкликання посла з Києва, після призначення екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі головою Виконкому реформ. За словами прем’єр-міністра країни Георгія Гахарии, такий крок потрібен, щоб захистити відносини з Україною.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь