У Харківській області кількість підтверджених випадків коронавіруса зросла до 108 осіб

Новини України

У Харківській області вже більше ста осіб заразилися коронавірусом

У Харківській області кількість підтверджених випадків коронавіруса зросла до 108 осіб. Фото: Країна

У четвер, 23 квітня, у Харківській області підтверджено ще 7 випадків зараження коронавірусом нового типу. Тепер в області 108 хворих. Тільки 11 осіб заразилися закордоном.

Про це повідомила директор ДУ “Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” Любов Махота на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в четвер увечері.

“Із зареєстрованих 108 осіб у 11 встановлено інфікування за межами України. Це Польща, Франція, Росія, Австрія, Словаччина, Італія”, – сказала Махота.

За її словами, найбільше випадків захворювання зафіксовано у Харкові – 49 осіб. В епідпроцес залучені також 10 районів області. Групові захворювання зареєстровані у 4 районах області:

  1. Валківському – 23 випадки,
  2. Дергачівському – 4 випадки,
  3. Зміївському – 7 випадків,
  4. Харківському – 6 випадків.

Крім того, діагноз підтверджено у 18 медиків. Найбільше випадків зареєстровано серед співробітників Валківської центральної райлікарні – 6 чоловік – і обласної психіатричної лікарні в селі Стрілеча – 3 людини.

Раніше “Країна”писала, що в Харківській області на поминальні дні закриють всі кладовища через коронавіруса.

Також ми розповідали, що в Харкові патрульний поліцейський заразився коронавірусом.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь