У Харкові засудили до 15 років канібалів їли поліцейського

Новини України

У Харкові батька-атошника і сина, вбили і з’їли поліцейського, засудили до 15 років в’язниці

Канібали з Харкова у залі суду. Фото: eadaily.com

Орджонікідзевський районний суд Харкова 5 травня виніс вирок Максиму і Ярославу Костюковым, які восени 2018 року жорстоко вбили колишнього поліцейського Євгена Петрова і їли м’ясо. Отцю і сину дали по 15 років.

Про це повідомляє сайт EADaily.

Під час слідства 41-річний батько вигороджував 20-річного сина, запевняючи правоохоронців, що той обмовив себе і у вбивстві колишнього поліцейського не брав. Також він заявляв, що всі його дії були мотивовані проросійською позицією Петрова і його негативним ставленням до антитерористичної операції в Донбасі.

Однак Костюков-молодший зізнався, що причетний до злочину: він обезголовив тіло Петрова, відрізав м’язи ніг і спини, приготував чоловічину і їв її.

Суд розцінив як обтяжуючої обставини алкогольне сп’яніння обох фігурантів під час вчинення злочину. При цьому, на думку суддів, провину батька пом’якшує його участь в АТО. Як з’ясувалося, Костюков-старший отримав в зоні АТО мінно-вибухову травму, служачи в 109-му окремому гірничо-штурмовому батальйоні.

Також при призначенні покарання молодшому канібала зарахували допомогу слідству.

Суд засудив обох злочинців до 15 років позбавлення волі. У рахунок покарання їм зарахують час, проведений під вартою з 13 жовтня 2018 року. Також суд зобов’язав Костюковых виплатити вдові та синові вбитого понад півмільйона гривень.

Поки рішення не набуло чинності і може бути оскаржено.

Раніше “Країна” описувала подробиці дій харківських канібалів.

Ми також писали про літній жительці Хабаровського краю, яка любила є чоловічину і розчленувала квартиранта з України.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь