У Кременчуці Центральну райлікарню закрили через спалахи коронавіруса серед медиків

Новини України

В Кременчуці закривають лікарню із-за хворих коронавірусом 43 осіб

Центральну райлікарню закрили через спалахи коронавіруса серед медиків. Фото: kremen.gov.ua

У Кременчуці (Полтавська область) Центральну районну лікарню закривають у зв’язку з захворюванням коронавірусом 43 медичних працівників і членів їх сімей. Про це повідомляється на сайті міськради.

“На сьогоднішній день з 85-ти випадків захворювання COVID-19, зареєстрованих в місті, 43 людини – це медичні працівники ЦРЛ та члени їх сімей. Практично щодня виявляють випадки захворювання коронавирусной інфекції, пов’язані з Центральною районною лікарнею Кременчуцького району, яка територіально знаходиться на території Кременчука”, – йдеться в повідомленні.

Напередодні в Центральну районну лікарню приїжджала комісія з обласного департаменту охорони здоров’я, і було прийнято рішення про закриття лікувального закладу до стабілізації ситуації із захворюванням COVID-19 і проведення дезінфекції всіх приміщень лікарні.

У той же час вагітним жінкам, які стоять на обліку в жіночій консультації ЦРЛ, радять звернутися до керівників міських жіночих консультації, там буде організовано ведення їх вагітності і проведені всі необхідні дослідження.

Нагадаємо, станом на ранок 5 травня в Полтавській області коронавірусом хворіє на 187 осіб.

Раніше “Країна” писала про те, що в Кременчуці коронавірусом захворіли одразу дві родини. У їх числі лікар і поліцейський.

Також ми повідомляли, що у Кременчуці вилікувалися мама і дочка, які першими в місті заразилися коронавірусом.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь