У Кременці з-за спалаху коронавіруса встановили поліцейські блокпости

Новини України

З-за спалаху коронавіруса на в’їздах у Кременець встановили поліцейські пости. Відео

З-за коронавіруса на в’їздах у Кременець встановили поліцейські пости. Фото: Facebook

З сьогоднішнього дня на в’їздах у Кременець встановлені поліцейські блокпости. Такі заходи були прийняті владою Тернопільської області у зв’язку із зростанням кількості інфікованих коронавірусом в регіоні.

Про це у вівторок, 19 травня, інформує прес-служба поліції області.

За словами правоохоронців, контролювати ситуацію на в’їздах у місто будуть два пости з 07:00 до 22:00 щодня.

Начальник поліції Тернопільської області Михайло Білецький зазначив, що на територію Кременця будуть пропускати автомобілі, водії яких там прописані, проживають або працюють. Також проблем при в’їзді не повинно виникнути і у водіїв автотранспорту, який забезпечує важливі сфери життєдіяльності міста. Рух інших транспортних засобів буде здійснюватися в обхід Кременця.

Крім цього всередині самого Кременця будуть працювати автопатрулі, які будуть перевіряти дотримання карантину жителями міста та суб’єктами господарювання. Поліцейські просять жителів Кременця дотримуватися правил карантину і без потреби не відвідувати громадські місця.

Нагадаємо, що в Тернопільській області за останніми даними підтверджений 1 081 випадок зараження коронавірусом. Всього в Україні таких випадків 18 876.

Раніше ми писали, що карантин в Україні планують продовжити до 22 червня, але він стане адаптивним. Якщо в країні буде спостерігатися динаміка щодо скорочення кількості заражених коронавірусом, то не виключена його дострокова ануляція.

Залишити відповідь