У Криму відповіли на плани Володимира Зеленського встановити в Сімферополі дзвін єдності

Новини України

“Приїжджайте з Порошенком і поговоріть з людьми”. У Криму відповіли на плани Зеленського встановити там дзвін

У Криму не хочуть установки дзвони Зеленського і попросили його приїхати на півострів з Порошенком. Фото: Facebook

У аннексированном Криму відреагували на плани президента України Володимира Зеленського по установці дзвони єдності в Сімферополі. Їх назвали “блазнівськими”.

Про це у коментарі РИА Новости заявив голова національно-культурного об’єднання “Асамблея слов’янських народів Республіки Крим”

“Пропоную Зеленському залишити шутовские плани по поверненню Криму та встановлення на території іншої держави пам’яток. У нього ще є шанс стати справжнім президентом. Чесність, адекватність і правдивість – ось на чому треба будувати служіння своєму народу”, – сказав Чегринец.

Він також зазначив, що якщо Зеленський відвідає Крим з офіційним візитом, йому варто зробити це в компанії колишнього президента України Петра Порошенка з його командою.

“Тут їх діяльності буде дана чесна оцінка, і вони отримають заслужену довічну нагороду в місцях не настільки віддалених. А Зеленський зможе поспілкуватися безпосередньо з кримчанами і отримати чесну оцінку про себе і про своїх діях. А дзвін цілком можна переплавити і використати для потреб народного господарства”, – додав Чегринец.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський вчора анонсував старт проекту зі встановлення чотирьох меморіальних пам’яток: дзвін пам’яті в Луганській області, дзвін перемоги в Закарпатті, дзвін миру в Донецьку і дзвін єдності в Сімферополі. Частина з них буде символізувати початок і завершення визволення території країни у Другій світовій війні, а дзвони в Криму і на Донбасі – повернення Україні її територій.

Раніше ми писали, що глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів про стратегії Києва по поверненню анексованого Криму.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь