У Кривому Розі після виписки з лікарні померли двоє людей з коронавірусом

Новини України

У Кривому Розі двоє хворих коронавірусом померли відразу після виписки з лікарні

У Кривому Розі двоє хворих коронавірусом померли після виписки з міськлікарні № 4. Фото: 34.ua

У Кривому Розі головлікаря лікарні № 4 Людмилу Мирянову відсторонили від посади після того, як вона виписала 15 осіб з підтвердженим діагнозом Covid-19 на амбулаторне лікування. Два виписаних пацієнта через кілька днів померли від онкологічних захворювань четвертої стадії.
 
Про це повідомив начальник міського управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко в інтерв’ю сайту 34.ua. “Головний лікар 4-ї міськлікарні за самовільне виписку 15 пацієнтів з підтвердженим діагнозом Covid-19 відсторонений від займаної посади. Дії головного лікаря будуть розслідувані спеціально створеною комісією. Всім виписаним вже запропоновано стаціонарне лікування в інфекційній лікарні, одна пацієнтка на даний момент туди переведена”, – зазначив начальник міського управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко.

Журналісти застали Мирянову на робочому місці, однак вона відмовилася пояснити своє рішення про самовільне виписки пацієнтів з коронавірусом.

“На даний момент мене відсторонили. Що буде далі – не можу спрогнозувати. Комісія працює, їм надали всі медичні документи”, – сказала в. о. директора міськлікарні №4 Людмила Мирянова.

“Попередньо, головлікар діяв відповідно до інструкції, яка приписана. Але остаточне думка буде після расследоваания”, – повідомив Валерій Сердюк, директор обласного департаменту охорони здоров’я.

У Дніпропетровській ОДА кажуть, що про вини головлікаря говорити рано. “Відправляючи людей без симптомів у самоізоляцію додому, вона таким чином, очевидно, керувалася тим, що вберігає інших пацієнтів від контактів. Є логіка в цих діях”, – сказав голова Дніпропетровської облради Святослав Олійник у коментарі “Радіо Свобода”.

У лікарні обираются протестувати всіх медпрацівників, які контактували з інфікованими. З 29 квітня на самоізоляції в терапевтичному відділенні міської лікарні № 4 перебував 21 пацієнт і 6 медпрацівників.

Нагадаємо, у Кривому Розі коронавірус знайшли у двох лікарів діагностичного центру інфекційної лікарні.

Як повідомляла “Країна”, на ранок 14 травня в Україні кількість заражених коронавірусом зросла до 16 847 осіб.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь