У квітні 300 відсотків надбавки кожному лікареві за роботу з коронавірусом

Новини України

Ляшко пообіцяв в квітні 300 відсотків надбавки за роботу з коронавірусом кожному лікарю

Главсанврач пообіцяв кожному лікарю, який працює з хворими COVID-19, + 300% до зарплати. Фото: pixabay.com

Разом із зарплатою за квітень всі лікарі, які працювали з коронавирусными хворими, отримають надбавки в розмірі 300% від звичайної заробітної плати.

Про це в ефірі передачі “Право на владу” на телеканалі “1+1” розповів головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

“Держава заплатить кожному лікарю, який працює з коронавирусной інфекцією, заплатить екстреної медичної допомоги, заплатить тим, хто забирає зразки на дослідження. Якщо лікарня має контракт з Національною службою здоров’я України (НСЗУ) і надає медичну допомогу по боротьбі з коронавірусом, то за квітень вони отримають обіцяні 300% доплати кожному медпрацівнику”, – заявив він.

За його словами, співробітники лікарень, в які хворі надходили з березня, вже отримали таку надбавку. Також Ляшко додав, що місцева влада може виписувати лікарям додаткові премії на свій розсуд.

“Якщо Почаївської лікарні у березні були випадки коронавіруса, але кошти не прийшли, то це випадок, по якому потрібно розбиратися. Цей випадок завтра будемо розбирати з самого ранку, дзвонити в ОДА, в ДОЗ. Кошти повинні були прийти з медсубвенции в кожен департамент охорони здоров’я”, – додав він, зазначивши, що всі випадки, коли медики не отримали обіцяні їм надбавки за роботу з хворими коронавірусом, будуть розслідуватися.

Про доплати – на початку ролика. Відео: Facebook / “Право на владу”.

Нагадаємо, Кабмін на засіданні в п’ятницю, 24 квітня, прийме постанову, яка остаточно врегулює механізм доплати лікарям, які беруть участь у боротьбі з коронавірусом.

Як повідомляла “Країна”, народний депутат України Олексій Гончаренко розповів, куди Кабінет міністрів витратить гроші з Фонду боротьби з коронавірусом. В першу чергу гроші підуть на товари та послуги по боротьбі з вірусом. Також планують пустити частину бюджету на зарплату працівникам медицини.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь