У квітні план за доходами загального фонду держбюджету виконаний лише на 17 млрд

Новини України

Екс-міністр фінансів Уманський пояснив брак грошей на медиків величезною діркою в бюджеті

У державному бюджеті України зяє діра. Фото: facebook.com

У відсутності бюджетного фінансування медицини та інших напрямів в Україні немає нічого дивного, оскільки в державному бюджеті зяє діра. Зокрема, у квітні план по доходах загального фонду виконаний лише на 17 мільярдів гривень. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав екс-міністр фінансів Ігор Уманський.

“Хроніки державного бюджету. План по доходах загального фонду за квітень виконано на 17 млрд. грн. За січень-квітень загальний фонд: доходи – 44,2 млрд. грн., Витрати -44,4 млрд. (зокрема захищені видатки не проведені на 17,9 млрд. грн., незахищені на 22,9 млрд. грн.). Це все, що потрібно знати тим, хто шукає причини відсутності бюджетного фінансування за окремими напрямами. Зокрема медичним працівникам”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в кінці квітня Державна казначейська служба України оприлюднила свіжі дані про дефіцит держбюджету. За період з січня по березень 2020 року дефіцит склав 32,732 млрд грн, що в 1,25 рази вище в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Також ми з’ясовували, хто в Україні освоїв більше мільярда бюджетних грошей на коронавірус.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь