У Києві на карантині подорожчало таксі

Новини України

Кияни масово скаржаться на підвищення цін на таксі. Поїздки коштують до 1000 гривень

Кияни масово скаржаться на повішение цін на таксі. Фото: Flickr

У Києві, де з вчорашнього дня влада ослабила карантин, служби різко підвищилися ціни на таксі. Так, вартість послуг перевізників піднялася в 1,5-3 рази.

Про це пишуть користувачі соціальних мереж.

Мешканці столиці скаржаться на те, що викликати таксі в умовах карантину практично нереально. При цьому, якщо знайти машину все-таки вдається, то бажаючим скористатися цією послугою доводиться сильно розщедритися.

“В центр дорожче ніж зазвичай, десь на 150%. В околиці десь на 30%”, – пише користувач Facebook.

“Що-то викликати таксі в Києві зараз реально стало дуже складно. І ціни злетіли мінімум в 1,5 разу, інакше ніхто не їде”, “Це ще мало, Бізнес це ×10, не менше ніж ×3, тому ×1,5 – це дитячий тариф”, – обурюються мешканці столиці.

Деякі радять спробувати скористатися різними додатками для виклику таксі, однак судячи з коментарів, ціни у перевізників сильно не відрізняються між собою.

За одну поїздку на таксі киянам пропонують віддати 300, 500 і навіть 1000 гривень.

Поскаржився на астрономічні ціни і читач “Країни”. За його словами, доїхати з Печерського району на Вырлицу зараз обходиться мінімум в 240 грн. При цьому ще недавно вартість цієї поїздки не перевищувала 100 грн.

“Вчора пізно ввечері їхав – було ок (від вул. Електриків до м. Університет – 57 грн)”, – зазначив один з небагатьох щасливчиків. Яка саме служба таксі встановила такий невеликий за нинішніми мірками тариф, він не розповів.

Варто зазначити, що такі ціни пов’язані з тим, що разом з пом’якшенням карантину з 12 травня запит на пасажирські перевезення зріс.

Нагадаємо, що відкриття пасажирського сполучення в Україні буде відбуватися в три етапи. Згідно з планом, в першу чергу влади дозволять міські і приміські перевезення.

Раніше ми писали, що на початку квітня в Україні з’явилися перші ізольовані таксі. У них між водієм і пасажиром встановлена пластикова перегородка.

Залишити відповідь