У Києві невідомі зламали кабінет Ольги Оніщук заступник міністра юстиції

Новини України

Невідомі зламали робочий кабінет заступника міністра юстиції Ольги Оніщук. Фото

В кабінет Ольги Оніщук проникли невідомі, фото: facebook.com

Учора ввечері, 18 травня, в Києві відбулася НП. Невідомі особи зламали кабінет Ольги Оніщук, заступника міністра юстиції Дениса Малюськи. За фактом злому вона написала заяву в Нацполицию і пов’язала його зі своєю роботою.

Деталі події Оніщук Ольга розповіла на своїй сторінці в Facebook.

“Ще кілька місяців тому я писала про подолання складної смуги перешкод в режимі божевільної навантаження – як фізичної, так і психологічної. Про систематичні погрози та залякування. Про відчуття постійного стороннього” спостереження, про спроби дискредитувати чесне ім’я та ділову репутацію.

Зараз невдоволення різних “груп впливу” рішеннями Міністерства юстиції, які приймаються не на їхню користь, тільки наростає. Очевидно, їм складно змиритися з тим, що й надалі вони будуть отримувати лише законні рішення Мін’юсту!

Черговий “привіт” від рейдерів і осіб, які допомагали їм у здійсненні злочинних намірів, отримала сьогодні. У мій робочий кабінет навідалися непрохані “гості” (хоча і не голуби, а напаскудити встигли), які навіть не приховували слідів своєї присутності (замки в дверях спиляли і замінили ригелі, залишивши серцевину!). І я не виключаю, що, можливо, залишили і інші візитки і “сюрпризи” в пам’ять, щоб тримати мене в постійному страху і напрузі!

Відповідну заяву про скоєння кримінального злочину в Національну поліцію України вже направлено. Зараз з’ясовуються всі обставини цього “візиту”, перевіряємо приміщення на наявність вибухівки, отруйних речовин”, – написала Ольга Онищук.

Раніше “Країна” повідомляла, що Мін’юст розгортає бізнес з продажу комфортних місць в СІЗО.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь