У Києві сталася бійка між таксистом і його пасажиркою

Новини України

У Києві на очах у байдужих городян більше 10 хвилин таксист тягав за волосся і душив жінку. Відео

Жінка показала, як відбивалася від таксиста. Скріншот з відео

У Києві водій однієї із служб таксі тривалий час боровся з пасажиркою, яка кликала на допомогу і журилася, що ніхто на її заклики не реагує.

Відео інциденту з’явилося в Facebook-спільноті “Київ оперативний”.

За версією жінки, що опинилася директором школи водіння “Автоледі”, бійка почалася з незначного приводу.

За її словами, рано вранці вона викликала таксі, щоб забрати з паркінгу в центрі машину однієї з учениць автошколи. Жінці потрібно було потрапити на бульвар Лесі Українки, однак таксист став везти її на вулицю з такою ж назвою, запевняючи, що замовлення оформлений саме на цю адресу. На обурення пасажирки і вимоги зупинити машину він не реагував. Після того, як вона погрозила зателефонувати 102, таксист зупинився і спробував витягти її з салону.

“Я підставляю ноги під колеса, так як в машині залишилися моя сумка, телефон. Таксист їде мені на ногу, потім вискакує з авто… Я виймаю ключ, щоб він не поїхав з моїми речами, і кидаю в траву, забираю речі… Біжу. Таксист наздоганяє мене і починається місиво”, – написала власниця автошколи.

Через 7-10 хвилин бійки пасажирка включила камеру і стала знімати те, що відбувається.

На початку ролика таксист вимагає повернути йому те, що жінка нібито вкрала. Вона йому відповідає: “Що я вкрала?” Потім пасажирка лається, запитує у таксиста, навіщо він їй розбив телефон, вигукує, що ніхто їй не допоможе. У якийсь момент вона виривається і біжить з криками “Допоможіть!”. Але вже через кілька секунд таксист знову її хапає за коси і тягне кудись.

“Найдивовижніше, що починався годину пік і повз нас їхали машини, які взагалі не зупинилися! Я додумалася вирватися і вибігти на центр проїжджої частини. Таксист тягнув мене на тротуар за кіски. Автомобілі зупинилися, вийшли хлопці і вирубали його… це видно в кінці відео”, – розповіла жінка.

Відео: Facebook/ KyivOperativ⠀

За словами автора відео, заяву в поліцію писати немає сенсу, так як синців немає – таксист не бив, а душив її (щоправда, незрозуміло, чому не можна використовувати як докази нападу зняте відео). Вона також впевнена, що і заяву на відшкодування шкоди (розбитий дорогий телефон) не допоможе. оскільки таксисти не оформлені офіційно.

Розповідь жінки супроводжується закликом: “Дівчатка! Вчіться їздити! Таксі – небезпека!”

У зв’язку з цим багато коментаторів відео запідозрили жінку в тому, що пасажирка просто розіграла спектакль, щоб зробити рекламу своєї школи водіння. Передплатників здивувало, чому таксист не намагається перешкодити дамі знімати, а її реакцію вважають дещо награною.

Восени “Країна” розповідала, як відома поборниця української мови Лариса Ніцой накинулася на російськомовного таксиста і назвала його насильником.

Ми також писали, що на карантині таксисти Києва підняли ціни через відсутність громадського транспорту.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь