У Києві та області знову можна оформити закордонний паспорт

Новини України

У Києві та Київській області відновили оформлення закордонних паспортів

Мешканці Києва та Київської області можуть знову подавати заявки на оформлення закордонного паспорта – ГМС. Фото: Facebook

Відділення міграційної служби в Києві та Київській області відновили роботу після ослаблення карантинних обмежень. Оформлення закордонного паспорта та інші послуги надаються в звичайному режимі.

Про це інформує прес-служба Державної міграційної служби в регіоні.

“З 25 травня у зв’язку з ослабленням у країні карантинних заходів територіальні підрозділи ДМС р. в Києві та Київській області повернулися до повноцінного режиму обслуговування громадян за всіма напрямами діяльності державної міграційної служби”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що всі підрозділи Центрального міжрегіонального управління ДМС у Києві та Київській області працюють за звичайним графіком, також відновлена робота сервісу “Електронна черга”. Крім того в міграційній службі нагадали про необхідність дотримуватися заходів безпеки в умовах епідемії коронавіруса.

“При відвідуванні підрозділів Міграційної служби необхідно користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів). Якщо ж у вас є симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання і т. д.), ви нещодавно контактували з хворими COVID-19 або перебували в країнах, в яких виявлені випадки зараження населення коронавіруса, обов’язково залишіться вдома і подбайте про своє здоров’я!” – додали в прес-службі.

Нагадаємо, що раніше в ГМС заявили, що не будуть застосовувати до українців штрафні санкції, які не встигли переоформити документи через введення карантину.

Раніше ми писали про те, що зміниться у житті українців з 1 червня разом з ослабленням карантину.

Залишити відповідь