У Києві утворилася величезна черга на автобус

Новини України

“Транспорту немає, але ви тримайтеся”. На Троєщині утворилася гігантська черга на автобус. Фото

У Києві утворилася величезна черга на автобус №114. Фото: kievstreet.net

У Києві на житловому масиві “Троєщина” на зупинці утворилася гігантська черга. Люди, яким потрібно доїхати до центру, вишикувалися в кілька сотень метрів, чекаючи автобуса №114, але через карантин він ходить зі значними обмеженнями.

Відповідні фото опублікував “Київ Оперативний” на своїй сторінці в Facebook вранці в понеділок, 18 травня.

“Транспорту немає, але ви тримайтесь… Милославська (кінцева 114)”, – підписана фото.

Багато користувачів обурилися такою ситуацією в місті, про що написали в коментарях.

“Боже… і це при тому, що автобусів більш ніж достатньо, щоб забезпечити нормальний випуск! Коли в Європі ніяких “спецперепусток” не вводили, а просто збільшили випуск – у нас тільки таким маразмом і займаються”, – написав один з користувачів.

“До обіду на роботу, після обіду додому. Попрацював”, – іронізує коментатор.

Нагадаємо, в столиці з-за карантину громадський транспорт працює за спецперепустками, яким можуть скористатися працівники сфер, необхідних під час карантину. В їх число входять медики, рятувальники, поліція, працівники продуктових магазинів і так далі.

Як повідомлялося, 12 травня в столиці вийшли 30 додаткових одиниць транспорту на всі 22 маршруту. Однак цих заходів виявилося не досить: транспорту не вистачає, в місті пробки, а таксисти значно підняли вартість проїзду.

У КМДА збираються повноцінно запустити транспорт з 22 травня. Однак більш ймовірна дата – 25 число. Тоді в місті можуть запустити метро, якщо вирішить Кабмін. Однак про запуск маршруток мова поки не йде.

Залишити відповідь