У Києві відкриють 14 пляжів та 18 зон відпочинку

Новини України

Влада Києва підготували до відкриття 14 пляжів та 18 зон відпочинку

У Києві підготували до відкриття 14 пляжів та 18 зон відпочинку. Фото: tOrange.biz

У Києві, як і по всій країні, влада планує пом’якшувати карантинний режим і вже припускають, що в купальний сезон-2020 можуть відкрити 14 пляжів та 18 зон відпочинку.

Про це директор з утримання прибережної інфраструктури комунального підприємства “Плесо” Костянтин Пигуля повідомив в ефірі телеканалу “Київ”.

“Ми підготували майже всі пляжі… 14 пляжів в цьому році будуть функціонувати і 18 зон відпочинку. Ми вже завершили остаточні приготування і очікуємо перевірки Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів та Державної служби з надзвичайних ситуацій”, – заявив він.

Нагадаємо, Віктор Ляшко заявив, що в цьому сезоні, незважаючи на карантин, і епідемію коронавіруса, українці зможуть купатися. Пляжний сезон буде відкрито.

Як повідомляла “Країна”, у Міністерстві охорони здоров’я України заявили про відкриття пляжного сезону влітку, незважаючи на поки не утихающую епідемію коронавіруса. У зв’язку із загрозою поширення захворювання у відомстві призвели правила безпечного відпочинку на пляжах.

Залишити відповідь