У Києві затвердили правила роботи метро

Новини України

Київ затвердив правила роботи метро з 25 травня

Правила роботи метро з 25 травня. Фото: kyivcity.gov.ua

У суботу, 23 травня, київські влади затвердили правила роботи метрополітену в період епідемії коронавіруса. Пасажирів будуть пускати в підземку тільки в масці, а кожні три години повинні проводити дезінфекцію.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, дезінфекцію повинні проводити не тільки в самих вагонах метро, а і на станціях метрополітену, платформах для пасажирів і вестибюлях. Це повинні будуть робити ще до відкриття станцій.

Пасажирів не будуть пускати при температурі тіла вище 37,2 градуси, або ж якщо буде видно явні ознаки інфекційного захворювання. В самих вагонах людям будуть нагадувати про дотримання протиепідемічних обмежень.

“Водії, машиністи, кондуктори, контролери та інший персонал повинні забезпечити засобами індивідуального захисту. Крім того, повинні контролювати стан їх здоров’я. До роботи не повинні допускати осіб з ознаками респіраторного інфекційного захворювання та осіб, які потребують самоізоляції”, — йдеться в повідомленні.

Раніше в КМДА повідомили, що метро в Києві запускають з понеділка 25 травня.

Цікаво, що буквально сьогодні вранці Максим Степанов говорив кардинально протилежні речі – що Київ ще не готовий до відкриття підземки.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь