У Київському зоопарку почали зносити старий вхід – фото та відео

Новини України

Бульдозери зносять старий вхід в Київський зоопарк. Фото і відео

Старий вхід в Київський зоопарк, що на проспекті Перемоги, почали руйнувати бульдозери.

Про це повідомляє кореспондент “Країни” з місця подій.

У рамках реконструкції зоопарку вхідна група буде побудована з іншого боку – на вулиці Зоологічній. Демонтаж старого входу повинні закінчити через два тижні.

До нового входу повинні були перенести бетонні з мідним покриттям фігури левів і бізона, які були встановлені біля зоопарку в 1960-х роках. Раніше адміністрація зоопарку обіцяла, що скульптури реставрують і встановлять біля нового входу. Говорили, що відновленням і перенесенням фігур будуть займатися дочка і зять автора Олександра Рубана.

Раніше гендиректор Київського зоопарку Кирило Трантін розповів сайту “Сьогодні”, що скульптури знаходяться в дуже поганому стані. Їх замінять на нові.

“Нову статую безона планують через тиждень поставити біля нового входу в зоопарк, до формального відкриття сезону. Другу нову скульптуру львова встановлять до Дня Києва, наприкінці травня”, – сказав він.

“Старі скульптури левів та зубрів, які стали вже візитною карткою зоопарку, ніхто знищувати не буде, хоча вони в дуже поганому стані. Їх акуратно демонтують і встановлять на території зоопарку”, – додав Трантін.

Також біля нового входу вже встановлена нова різнобарвна скульптура жирафа.

Нагадаємо, концепцію розвитку Київського зоопарку презентували в 2016 році. Згідно з нею, реконструкцію планується провести шість етапів, які триватимуть більше п’яти років. Перший етап почали навесні 2018 року. На третю чергу реконструкції запланували витратити близько 800 мільйонів гривень.

Як повідомлялося, Київський зоопарк не планує закриватися через карантин.

Також ми писали, що у київському зоопарку з’явиться океанаріум. Через нього буде вхід в сам звіринець.

Залишити відповідь