У Латвії розшукують величезний дрон

Новини України

Влада Латвії втратили п’ятиметровий дрон, який носиться над країною туди-сюди

У Латвії втратили 26-кілограмовий дрон. Фото: twitter.com/LV_CAA

У Латвії втратили безпілотний літальний апарат розміром 5,5 м на 3,5 м та не можуть його знайти. Представник Агентства цивільної авіації (АГА) Айнис Винцев стверджує, що дрон не перетинав кордон.

Про це повідомляє “Інтерфакс”.

Так, система управління дроном відключилася в суботу, 2 травня, під час його польоту. Причини досі залишаються невідомими. В той момент дрон знаходився на висоті понад 200 метрів. Зараз дрон хаотично носиться в небі Латвії.

У зв’язку з цим цивільна авіація розповсюдила попередження про можливе некерованому дрон. Остання точка його маршруту знаходиться в околицях Бауськи і Адажи.

Вага зниклого дрона становить 26 кг, а швидкість його польоту близько 70 км/год. Передбачається, що пального йому вистачить приблизно на 90 км. На даний момент невідомо, з якої причини управління дрона було втрачено.

Нагадаємо, в суботу, 2 травня, в зоні проведення Операції об’єднаних сил противник скинув на бійців ВСУ гранатометный снаряд ВОГ-17 за допомогою безпілотника.

Також “Країна” писала, що “ДНР” заявили про загибель під обстрілом 26-річної дівчини та поранення 60-річного чоловіка в Горлівці. Безпілотник скинув міни на селище Широка Балка. Від отриманих поранень дівчина померла по дорозі в лікарню.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь