У Латвії знайдений втрачений Агентством цивільної авіації безпілотник

Новини Світу

ВСІ ФОТО

У Латвії знайдено зниклий у перших числах травня дрон. Апарат виявили в лісі в Гаркалнском краї, повідомив у неділю представник Агентства цивільної авіації (АГА) Айвіс Винцев, передає “Інтерфакс”. Як повідомляється, дрон був виявлений в минулу п’ятницю.

Інформація про дрон надійшла від помітив його людини, після чого на місце події вирушили експерти АГА і представники власника літального апарату – компанії UAVFactory.

Дрон зачепилося за крони дерев. Для його зняття довелося залучати Державну пожежно-рятувальну службу (ДПРС). Потім дрон був переданий агентству для розслідування.

По інформації з носіїв даних вже відомо, що дрон здійснив посадку 2 травня о 19:48. Відновлюються дані про території його переміщення.

Нагадаємо, 2 травня під час польоту у дрона розмірами 5,5 метрів на 3,5 метра з технічних причин відключилася система управління і апарат полетів у невідомому напрямку. Вага апарата становить 26 кг, швидкість його польоту – приблизно 70 км на годину. Повідомлялося, що пального у нього було приблизно на 90 годин польоту.

У пошуках втратив керування апарата на прохання АГС і ДАТ “Latvijas Gaisa satiksme” брав участь військовий літак Ан-2.

Через зниклого дрона було закрито повітряний простір аеропорту “Рига”. Літаку авіакомпанії SmartLynx Урумчі – Рига довелося приземлитися в Талліні.

У зв’язку з інцидентом була припинена ліцензія UAVFactory на польоти підвищеного ризику. Причини події будуть з’ясовані в ході розслідування.

Залишити відповідь