У Латвії знайшли скажений дрон, який шукали два тижні

Новини України

У Латвії знайшли скажений дрон, який шукали два тижні

У Латвії знайшли зниклий безпілотник. Фото: caa.lv

У Латвії знайшли безпілотний літальний апарат розміром 5,5 м на 3,5 м, що втратили ще 2 травня і не могли знайти через те, що він носився над країною. Дрон знайшли в лісі, безпілотний літальний апарат застряг в кроні дерева.

Про це повідомив журналістам представник Агентства цивільної авіації (АГА) Айвіс Винцев, передають РИА “Новости”.

“Інформація про місцезнаходження дрона надійшла від помітив його людини, і на місце події вирушили експерти АГА і представники власника літального апарату – компанії UAVFactory. Дрон зачепилося за крони дерев, і для його зняття була залучена Державна пожежно-рятувальна служба. Потім дрон був переданий АГА для розслідування”, – повідомив Винцев.

Другого травня 25-кілограмовий дрон, що належить підприємству UAVFactory, втратив керування і пропав. Так як він міг продовжувати безконтрольно літати і знаходитися в повітрі до 90 годин, польоти в повітряному просторі Латвії на кілька днів довелося обмежити.

Нагадаємо, що через втраченого дрона в Латвії ввели обмеження на використання повітряного простору цивільними лайнерами.

Також ми розповідали, що Латвійська компанія, яка втратила увазі п’ятиметровий дрон, заявила, що організувала політ з метою побити світовий рекорд тривалості перебування в повітрі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь