У ЛНР збираються закрити неприбуткові шахти

Новини України

“ЛНР” готується закрити неприбуткові шахти

У “ЛНР” поки не вказали кількість шахт, що підлягають реорганізації. Фото: dn.depo.ua

У “ЛНР” готуються до реорганізації неприбуткових вугільних підприємств у деяких районах. При цьому кількість готуються до закриття шахт не називають, пишуть “Новини Донбасу”.

Уточнюється, що працівникам реорганізованих шахт дозволять достроково вийти на пенсію за три роки до встановленого строку, а в стаж таких працівників зараховується період роботи, за який було сплачено єдиний внесок.

“Категорії пенсіонерів, інвалідів праці, членів сімей загиблих або померлих працівників гірничих підприємств будуть переведені для подальшого забезпечення соціальним вугіллям в органи соціального захисту населення, і вже в цьому році будуть отримувати державну дотацію на придбання вугілля на суму 7500 рублів”, – заявила міністр праці ЛНР” Світлана Малахова.

За її словами, працюючі пенсіонери та ті, хто буде мати дострокове право виходу на пенсію, зможуть скористатися програмою подальшого працевлаштування.

При цьому санаторії реорганізованих шахт продовжать працювати, але будуть переведені на баланс “Мінпраці” і “Міносвіти”.

 

Раніше “Країна” писала про те, що закрилися всі шахти найбільшого вугільного об’єднання України.

Також ми повідомляли, що у Ахметова відправили в простій 6,5 тисяч шахтарів в Донецькій області.

Залишити відповідь