У Львівській області за добу зафіксували рекордний приріс хворих Covid-19

Новини України

У Львівській області за добу зафіксували рекордний приріст заражених Covid-19. Влада екстрено збирають штаб швидкого реагування

У Львівській області за добу зафіксували рекордний приріс хворих Covid-19. Фото: “Країна”

Сьогодні, 8 травня, у Львівській області зафіксували 65 нових випадків захворювання коронавирусной інфекцією, що є рекордною кількістю на сьогодні. У зв’язку з цим у місті терміново збирають штаб швидкого реагування для боротьби з пандемією.

Про це написав мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці в Facebook.

“Плюс 65 інфікованих коронавірусом на Львівщині за останню добу (з 315 досліджень). Це найбільший результат на сьогодні по Україні. Збираємо штаб швидкого реагування. Подальші дії озвучимо після засідання штабу”, – написав він.

У теж час на сайті міськради Львова повідомляється, в області за добу підтвердили 65 випадків зараження коронавірусом, в цілому в регіоні 660 інфікованих коронавірусом.

Повідомляється, що у Львівській області від коронавіруса померли 18 людей. Відомо, що 18-й пацієнт – з Червонограда, він помер у лікарні в Винниках, в реанімації.

Нагадаємо, дані на ранок 8 травня, коронавірусом в Україні захворіли вже 14 195 осіб. За добу зафіксували 504 нових випадків Covid-19.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь