У Мінську бригадам швидкої допомоги в рамках боротьби з корупцією заборонили перекушувати в mcdonald’s

Новини Світу

Головний лікар мінської міської станції швидкої допомоги Олександр Жинко під час епідемії коронавіруса вирішив поборотися з корупцією у ввіреному йому підрозділі. Для цього він заборонив бригадам швидкої допомоги заїжджати в ресторани швидкого харчування mcdonald’s і оголосив, що обіди медиків в американській закусочної будуть розцінюватися як корупція і використання службового транспорту в особистих цілях.

На підстанціях швидкої допомоги пояснили, що відслідковувати переміщення машини будуть по GPS-трекера, тобто боротьба з корупцією буде масштабною, пише “Нова газета”.

З 1 травня білоруський mcdonald’s розпочав акцію підтримки лікарів швидкої допомоги: їх безкоштовно годують у будь-якому закладі мережі. Схема проста: бригада “швидкої”, повертаючись на підстанцію після виклику, якщо в цей час її не відправляють на інший дзвінок і немає часу перекусити, заїжджає в найближчу закусочну mcdonald’s, де отримує свій безкоштовний обід. Кожному – і лікаря, і фельдшера, і водієві – покладається гамбургер, пиріжок, порція картоплі фрі і напій.

Схожі благодійні акції організували і багато інші білоруські ресторани, вимушені закритися для відвідувачів: вони готують безкоштовні обіди для працівників лікарень. Але адреси лікарень відомі, а бригади швидкої допомоги весь час на виклики.

Після того, як медикам заборонили обідати в mcdonald’s, компанія оголосила, що буде доставляти обіди для медиків прямо на підстанції швидкої допомоги. Звичайно, це набагато менш зручно для бригад. Раніше вони могли заїжджати в зручний час, коли немає виклику, і отримувати гарячий обід, а тепер пощастить лише тим бригадам, які в момент доставки будуть “на базі”.

Залишити відповідь