У Мін’юсті продають собак боржників на аукціоні

Новини України

Мін’юст почав розпродавати собак з-за боргів

Мін’юст продає конфіскованих собак на аукціоні. Фото: Pixabay

На інтернет-платформі ДП “СЕТІВ”, яка підпорядковується Мін’юсту, влаштовують аукціони з продажу собак, заарештованих держвиконавцям у боржників. Зокрема, 22 травня відбудуться торги з продажу піт-бультер’єра

Інформація про це розміщена у системі СЕТАХ.

Так, на торг виставлений пес 2015 року народження по кличці Тора. Світло-тигровий окрас, додається міжнародний ветеринарний паспорт з печатками останніх вакцинацій.

Собака була заарештована разом з майном боржника ще в минулому році Лиманським міським відділом державної виконавчої служби в Донецькій області. При цьому в яких умовах це все час перебувала тварина, невідомо.

Ціна за пса стартує з 112,5 гривень, але поки ніхто не залишив заявку на участь в торгах.

Крім того, 25 травня відбудеться інший аукціон. Живий лот – це собака породи східноєвропейська вівчарка. Її конфіскували у березні 2020 року в місті Хмельницький. Її стартова ціна – 1300 гривень, але на даний момент зареєстрованих бажаючих її купити немає. Судячи з історії публікацій, багатьох тварин виставляють на торги не перший раз і “уценяют”.

Зазначимо, що на цьому аукціоні вже продавали тварин. Так, 4 травня тут купили руду вівчарку за 500 гривень. Тварина конфіскували у квітні цього року в місті Ізмаїл Одеської області.

Нагадаємо, в лютому депутат від фракції “Слуга народу” Євген Брагар порадив пенсіонерці, яка поскаржилася на високу вартість комунальних послуг, продати собаку, щоб розплатитися з боргами.

Як ми писали, в списку боржників Мін’юсту виявилися понад 1,7 мільйона українців.

Залишити відповідь