У Молдові нарахували понад 3 тисяч хворих COVID-19

Новини України

У Молдові кількість хворих з коронавірусом перевалило за 3 тисячі

У Молдові кількість хворих COVID-19 перевалило за 3 тисячі. Фото: Twitter / pagesmoldova

У Молдові зафіксували новий спалах захворюваності коронавірусом. За останню добу знайдено майже 200 нових заражених.

Про це повідомила міністр охорони здоров’я, праці та соціального захисту Віоріка Думбрэвяну в ході онлайн-трансляції в Facebook.

За її словами, в країні зараз відомо про 3 110 заражених, 755 чоловік вилікувався від коронавіруса, у 84 померли. За останню добу медики провели 857 тестів на COVID-19, 184 з яких виявилися позитивними. Продовжує боротися з вірусом 2 271 пацієнт.

“Як ми і говорили, ми збільшуємо кількість проведених тестів. І будемо проводити їх там, де виникають вогнища зараження. В результаті є безліч випадків у двох районах на півдні Молдови – Вулканештском і Кагульском. Робота винзаводу припинена, проводиться тестування всіх, хто був у контакті з зараженими. Також, зареєстровано 12 випадків в одній з лікарень Кишинева. Там також буде продовжуватися тестування”, – заявила Думбрэвяну.

За її словами, захворюваність зросла після того, як один із співробітників винзаводу відсвяткував день народження, запросивши безліч гостей. Найбільше випадків зараження залишається в столиці країни, Кишиневі – відомо про 59 випадках, в Придністровському районі повідомляється про сімох випадках.

Думбрэвяну не уточнила, чи враховується в її підрахунку кількість хворих в Тирасполі. Так, оперативний штаб міста напередодні повідомив про 357 хворих коронавірусом. 26 з них вже виписані, а 16 померли.

У Молдові кількість хворих COVID-19 перевалило за 3 тисячі. Відео: Facebook / Privesc.Eu Moldova

Режим надзвичайного стану в Молдові оголосили 17 березня по 15 травня з можливістю продовження.

Нагадаємо, Молдова з наступного тижня почне поетапне зняття обмежень з-за коронавирусной хвороби Сovid-19, від якої померли 72 людини. У понеділок, 27 квітня, влада планує відновити реєстрацію автомобілів, шлюбів та видачу свідоцтв про народження.

Як повідомляла “Країна”, у Молдові за останню добу двоє людей померли з підтвердженим діагнозом коронавирусной інфекції Covid-19, у країні виявили 66 нових випадків зараження.

Залишити відповідь