У Москрвском зоопарку помер крокодил, який втік з берлінського зоопарку під час війни

Новини України

У Московському зоопарку помер крокодил Сатурн, який пам’ятав Гітлера

У Московському зоопарку помер крокодил, який пам’ятав Гітлера. Фото: pixabay

У Московському зоопарку помер крокодил Сатурн, якого привезли з Берліна після війни. Він помер у віці 84 років від старості.

Про це повідомляє прес-служба зоопарку.

“Вчора вранці наш миссисипский алігатор Сатурн помер від старості. Йому було близько 84 років – дуже поважний вік. У дикій природі тривалість життя представників цього виду – 30-50 років”, – йдеться в повідомленні.

У зоопарку розповідають, що Сатурн прожив довге і повну подій життя. Народився в США приблизно в 1936 році. Майже відразу ж був доставлений в Берлінський зоопарк, звідки втік після бомбардування 23 листопада 1943 року, невідомо, де він був три роки після цього. Відомо лише, що британські солдати знайшли його в 1946 році і передали СРСР.

“У липні 1946 року Сатурн прибув до Москви. Майже відразу народився міф про те, що він нібито був в колекції Гітлера, а не в Берлінському зоопарку”, – повідомляє прес-служба.

Московський зоопарк містив Сатурна 74 роки.

“Ми намагалися доглядати за поважним алігатором максимально дбайливо й запобігливо. Він був розбірливий в їжі і відмінно запам’ятовував довірених кіперів, любив масаж щіткою, а якщо йому щось не подобалося – міг розгризти сталеві хваталки для подачі корму і бетонні декорації. Сатурн для нас – це ціла епоха. В цьому немає жодного перебільшення. Він прийшов після Перемоги – і зустрів з нами її 75-річчя. Це велике щастя, що кожен з нас міг глянути йому в очі, просто тихо побути поруч. Він бачив багатьох з нас дітьми. Сподіваємося, що ми його не розчарували”, – йдеться в повідомленні.

Пам’ять Сатурна буде увічнена в Дарвінівському музеї.

Раніше “Країна” писала, що Кличко погодував жирафа з руки й оголосив про відкриття після реконструкції київського зоопарку.

Нагадаємо, що нещодавно біля входу в зоопарк Києва встановили нову скульптуру Зубра.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь