У МВС підрахували кількість заражених коронавірусом співробітників

Новини України

Коронавірусом хворий 241 працівник МВС України

МВС отримує вантаж із засобами індивідуального захисту. Фото: mvs.gov.ua

В Україні 241 співробітник системи МВС захворів коронавірусом. Зокрема, 142 підтверджених випадків коронавіруса виявлено серед співробітників Національної поліції. У той же час, у Державній прикордонній службі підтверджено 17 хворих, Національної гвардії – 19, у Державній службі з надзвичайних ситуацій – 3, Державна міграційна служба – 1. Крім цього, серед співробітників Міністерства внутрішніх справ є 59 випадків захворювання.

Про це повідомляється на сайті МВС.

Як уточнили у відомстві, МВС забезпечено півторамісячним запасів засобів індивідуального захисту та дезінфекції для протидії коронавирусу.

“Для захисту 350-тисячного колективу МВС в КНР оперативно було закуплено в березні-квітні 1,5 млн респіраторів, понад 260 тис. костюмів біологічного захисту, 100 тис. 650 експрес-тестів, 1 тис. термометрів, понад 200 тис. пар одноразових рукавичок. Частину цього вантажу – 80 тис. респіраторів і 8 тис. костюмів – передана Моз для забезпечення першочергових потреб установ охорони здоров’я по всій Україні”, – йдеться в повідомленні.

У квітні Центральна поліклініка МВС закупила респіратори високого класу захисту моделі 3М “6800М”, які призначені для роботи медиків системи МВС з хворими на особливо небезпечні інфекційні хвороби, а також для роботи співробітників слідчо-оперативних груп при огляді тіл загиблих і контактах з особами, у яких лабораторно підтверджено коронавірус.

“Зараз, коли МВС вже має півторамісячний запас матеріальних ресурсів необхідних для протистояння епідемії коронавіруса, Міністерство прийняло рішення про закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфекції виключно в українських товаровиробників”, – йдеться в повідомленні.

Раніше “Країна” писала про те, що голова Держприкордонслужби Дейнеко лежить в лікарні з підозрою на коронавірус.

Також ми повідомляли, що в Дніпрі хвора коронавірусом жінка втратила двійню, тепер за його життя боряться лікарі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь