У МВС є можливості протестувати на коронавірус всіх правоохоронців – Геращенко

Новини України

МВС зможе протестувати на коронавірус всіх поліцейських і нацгвардейцев – Геращенко

Геращенко запевнив, що тестів вистачить на всіх правоохоронців. Фото: Facebook/ mvs.gov.ua

Заступник міністра внутрішніх Антон Геращенко заявив, що у Міністерства внутрішніх справ України достатньо ресурсів, щоб протестувати на коронавірус всіх поліцейських і нацгвардейцев.

Слова чиновника привела у Facebook прес-служба відомства.

“У нас є своя система охорони здоров’я, ми закупили тести на COVID-19 і спеціальне обладнання… У нас достатньо можливостей, щоб протестувати всіх поліцейських і нацгвардейцев в закладах охорони здоров’я системи МВС”, – запевнив Геращенко.

Він також висловив думку, що карантин був правильним рішенням, оскільки дав час на підготовку до боротьби з коронавірусом.

“Зараз ми повністю забезпечені тестами і всіма засобами індивідуального захисту. Також ми частково забезпечені і зробили все, щоб невдовзі бути повністю забезпеченими апаратами ШВЛ. Наші лікарі мають певну підготовку і вже не так бояться лікування хворих коронавірусом. Зараз ми поступово виходимо з карантину”, – повідомив заступник Авакова.

Як писала “Країна”, 8 травня Міністерство охорони здоров’я прийняло рішення тестувати новий вірус співробітників правоохоронних органів Національної поліції і Національної гвардії.

А днем раніше ми повідомляли, що Верховна Рада прийняла законопроект №3380 про масовому тестуванні на COVID-19.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь