У Миколаєві школярка впала в алкогольну кому

Новини України

У Миколаєві дівчинка впала в алкогольну кому у дворі школи. Фото

Миколаївські лікарі рятують дівчину, яка потрапила в алкогольну кому. Фото: Новости N

У Миколаєві лікарі намагаються врятувати 15-річну дівчину, яку без свідомості знайшли на території школи в стані алкогольної коми.

Про це повідомляє місцеве видання Новости N.

Так, на території школи №10 на вулиці Південній знайшли без свідомості 15-річну дівчинку, яку кинули тікають друзі. Правоохоронці приїхали на місце після повідомлення про незаконне розпиванні спиртних напоїв дітьми на території навчального закладу.

“Прибулі на місце правоохоронці виявили дівчинку приблизно 15 років, що лежить на землі без свідомості. Поруч з нею нікого не було… Побачивши патрульний автомобіль, інші підлітки розбіглися. На місце була викликана бригада швидкої допомоги”, – зазначено в повідомленні.

Жінку госпіталізували в Миколаївську обласну дитячу лікарню. Зараз лікарі продовжують боротися за життя і здоров’я підлітка.

Нагадаємо, у Луцьку 13-річний підліток потрапив у реанімацію з гострим алкогольним отруєнням. Підліток був без свідомості, тому його госпіталізували з підозрою на гостру алкогольну інтоксикацію.

Як повідомляла “Країна”, кожен п’ятий підліток в Україні вживає алкогольні напої у себе вдома, кожен третій – не у себе вдома. Всього 47,3% українських підлітків випивають будинку.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь