У Німеччині в інтернеті знайшли десятки тисяч педофілів

Новини України

У Німеччині розкрили 30-тисячну мережу педофілів, які обмінювалися дітьми і влаштовували групові зґвалтування

У Німеччині знайшли мережа з 30 тисячами педофілів. Фото: pixabay.com

Під час пошуків сексуального насильства щодо неповнолітніх на німецькій землі Північний Рейн-Вестфалія було знайдено близько 30 тисяч “слідів” педофілів.

Про це міністр юстиції землі Північний Рейн-Вестфалія Петер Бизенбах заявив в ефірі місцевого телеканалу phoenix.

Варто відзначити, що після кількох резонансних справ педофілів в регіоні поліція назвала пошук таких злочинців своїм пріоритетом і створила окремої підрозділ, який взламывало захищені чати і шукало ознаки злочинів проти дітей. Саме таким чином вдалося знайти об’єднання педофілів в чатах, групах в месенджерах і на форумах, в яких налічувалося приблизно 30 тисяч підозрюваних.

Всі ці люди обмінювалися дитячою порнографією, намагалися підбити один одного на зґвалтування дитини, роздавали поради про те, якими речовинами потрібно присипляти дітей. Також учасники стверджували, що не потрібно стримувати свої бажання, нерідко вони “обмінювалися” дітьми і домовлялися про групових зґвалтуваннях.

Бизенбах стверджує, що поліція вже обробляє кожного з підозрюваних і обіцяє масові посадки, проте визнає, що знайти всіх педофілів не вийде через неможливість долучити докази до конкретного підозрюваного, який ховається за псевдонімом.

Зараз відомо про 72 підозрюваному, вже вдалося врятувати 44 дитини, які постраждали чи могли постраждати від педофілів. у тому числі серед жертв тримісячне немовля.

Нагадаємо, правоохоронці у Києві повідомили про підозру киянину, який скоїв розпусні дії стосовно 10-річної дівчинки.

Як повідомляла “Країна”, у Києві взяли під арешт 28-річного чоловіка, який підозрюється у скоєнні систематичного сексуального насильства над 13-летимо хлопчиком і створенні порнографічної продукції з його участю з метою отримання грошових коштів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь