У Нових Санжарах немає хворих коронавірусом

Новини України

У Нових Санжарах немає ні одного зараженого коронавірусом

Заворушення в Нових Санжарах. Фото: Країна

Станом на ранок неділі, 10 травня, у селищі Нові Санжари не зафіксовано жодного випадку зараження коронавирусной інфекції.

Про це пишуть журналісти “Країни” у своєму репортажі з селища.

Нагадаємо, що Нові Санжари Полтавської області – це той самий селище який прославився на всю країну своєю “гостинністю” по відношенню до евакуйованих з китайського Уханя українцям. Незважаючи на підозри, хвороба не підтвердилася ні в одного з них.

У підсумку в селищі досі немає заражених коронавірусом. Це підтвердив журналісту “Країни” глава Новосанжаровского районної ради Геннадій Супрун.

Ці ж дані підтвердили і дані Центру громадського здоров’я Моз: за станом на 7 травня в Полтавській області 236 підтверджених випадків зараження коронавірусом. У Новосанжарському районі та селищі Нові Санжари хворих немає.

“Офіційно заражених немає, а неофіційно хто його знає, але я не чула. Селище у нас невеликий, все б вже знали”, – сказала касир в місцевій продуктової крамниці Світлана.

Повністю репортаж про те, як Нові Санжари живуть на карантині можна прочитати тут.

Нагадаємо, станом на ранок 10 травня в Україні зафіксовано 15 232 випадків інфікування коронавірусом. За добу виявлено 522 нових хворих. Померли за добу від Covid-19 стільки ж пацієнтів, скільки і вчора – 15.

Загальна кількість летальних випадків коронавирусной хвороби досягло 391.

Раніше ми писали, що в німецьких лабораторіях тестують український препарат, який використовується при лікуванні хворих коронавірусом.

Залишити відповідь