У Оппоплатформе не будуть голосувати за програму уряду Дениса Шмигаля

Новини України

“Оппоплатформа” побачила в програмі Шмигаля букви Порошенко і сліди Ахметова

“Оппоплатформа” розкритикувала програму уряду. Фото: kmu.gov.ua

У партії “Опозиційна платформа – За життя” не будуть голосувати за програму нового Кабінету міністрів Дениса Шмигаля.

Про це йдеться в заяві партії, опублікованому на її сайті.

“Уряд, склепанное на швидку руку з випадкових людей, просто не знайшло нічого кращого, ніж буквально копіювати тексти та ідеї часів режиму Порошенко. Ідеї, які вже були геть відкинуті трьома чвертями українських виборців на виборах. У буклеті уряду Шмигаля знову читаємо впізнавані гасла про “курс реформ” і “євроатлантичної інтеграції”, які обернулися руйнуванням медицини, освіти, соціальної системи і планомірним знищенням промисловості. Знову бачимо знайомі ідеї про “забезпечення інформаційної безпеки”, мовної уніфікації України та затвердження в країні “єдиної національної системи цінностей”, які обернулися репресіями, переслідуваннями і глибоким розколом українського суспільства”, – заявили в партії.

У ОПЗЖ здивовані, що уряд в програмі знайшло місце, щоб згадати про важливість співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями. Але не сказано нічого з приводу мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

“У цій пустушки немає жодного параметра, за яким можна визначити, чи виконує уряд поставлені цілі і працює влада взагалі. Очевидно, цей рекламний буклет був виготовлений лише з однією метою – для дешевого піару. Адже, за повідомленнями ЗМІ, уряд Шмигаля вже давно і щільно знаходиться на інформаційному, а тепер і на інтелектуальному забезпеченні у відомого українського магната Ріната Ахметова. Тільки на близьких до Ахметову інформаційних ресурсах цей уряд досі хвалять”, – заявили в “Оппоплатформе”.

Раніше “Країна” розповідала, чому Рада не хоче голосувати за програму Шмигаля.

Також ми повідомляли, що 29 травня уряд провів стратегічну сесію, в ході якої ставилося за мету сформувати єдине бачення місії, ключових цілей і “бренду” Кабміну.

Залишити відповідь