У ОПЗЖ назвали рішення Кабміну з карантину безсистемними і згубними для країни

Новини України

“Безсистемна суєта”. У “Оппоплатформе” вважають необґрунтованим продовження карантину

Юрій Бойко. Фото: zagittya.com.ua

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко розкритикував дії влади щодо протидії поширенню коронавіруса. Він назвав вжиті заходи “безсистемної суєтою, яка знищить економіку”.

Слова керівника партії наведено на її офіційній сторінці.

На переконання Бойко, країна опинилася у важкій ситуації в першу чергу через нездатність влади передбачати розвиток подій з епідемією коронавіруса і своєчасно вживати необхідні заходи. Діяльність уряду зараз виглядає “безсистемної суєтою”.

Як сказав Бойко, безглуздість дій влади призвела до того, що українське суспільство втрачає впевненість у завтрашньому дні, а соціальна напруженість наростає.

“Громадяни, доедающие останні запаси, і бізнес, несе величезні збитки, перебувають у розгубленості. За оцінками експертів, кількість безробітних у країні становить 3 млн, зупинилися 45% підприємств”, – констатував політик.

Він зазначив, що, незважаючи на це, Кабінет міністрів 22 квітня прийняв рішення про продовження карантину до 11 травня, так і не показавши українців з якими виразними розрахунками обґрунтованості таких заходів.

“Швидше за все, з причини їх відсутності. Лише після окрику президента прем’єр-міністр нещодавно змалював туманні перспективи пом’якшення карантинних обмежень. При цьому закликав громадян приготуватися провести найближчі роки в режимі виживання на зарплату у 6-8 тисяч гривень. Більший цинізм важко собі уявити”, – заявив керівник політсили.

Бойко вважає, що потрібні людям і економіці рішення Кабмін приймає з великими затримками.

“Лише на сьогоднішньому засіданні уряд вніс зміни до своїх постанов,

Бойко нагадав, що майже місяць тому в “ОПЗЖ” розробили Антикризовий план – перелік системних заходів з пожвавлення економіки і підтримки громадян. Однак влада вирішила його проігнорувати, “хоча сама виявилася нездатна запропонувати країні комплексний план ефективної боротьби з наслідками епідемії”.

Бойко закликав уряд переступити через свої політичні амбіції, згадати про свою відповідальність перед країною і приступити до виконання Антикризового плану, розробленого опозицією.

Сьогодні “Країна” докладно розповідала, які рішення соціальній сфері сьогодні прийняв Кабмін.

Ми також писали, що уряд дозволив проїзд в громадському транспорті донорам крові.

Залишити відповідь