У Папуа-Новій Гвінеї впав літак з кокаїном

Новини України

У Папуа-Новій Гвінеї впав до відмови набитий кокаїном літак

Поліція розкрила австралійський наркотичний синдикат. Фото: Поліція Австралії

У Папуа-Новій Гвінеї розбився літак, на борту якого перебувало 750 кілограмів кокаїну. Товар призначався для наркоринку Австралії, чий громадянин і знаходився біля штурвала. Зараз він заарештований.

Про це в суботу, 1 серпня, повідомляє BBC.

Повідомляється, що літак, що перевозив наркотики на суму 86 мільйонів доларів (2,4 мільярда гривень), звалився в Тато-Лілі біля Порт-Морсбі

Австралійський пілот легкомоторного літального судна Cessna 402C був заарештований і звинувачений в незаконному в’їзді в країну. У місцевій поліції заявили, що він співпрацював зі слідством, і після його арешту було виявлено 28 пакетів з наркотиками. Правоохоронці пізніше відзвітували, що всього було заарештовано п’ять осіб, імовірно, є членами злочинного синдикату в Мельбурні.

“Австралійська федеральна поліція стверджує, що жадібність зіграла значну роль в діяльності синдикату, і не може виключити, що вага кокаїну вплинув на здатність літака літати”, – йдеться в заяві правоохоронців

Примітно, що 750-кілограмова партія кокаїну є найбільшою за вартістю в країні з коли-небудь конфіскованих.

Нагадаємо, подібний випадок нещодавно стався в Мексиці. Там літак звалився з тонною кокаїну на борту.

У минулому році ми писали, що 39 кілограм кокаїну виявили на борту резервного літака президента Бразилії Жаїра Болсонару.

Читайте Країну в Google News – натисніть Підписатись

Залишити відповідь