У Раді розпочалося позачергове засідання з блокування російський соцмереж

Новини України

Разумков відкрив засідання з блокування російський соцмереж в Україні

Разумков відкрив позачергове засідання. Фото: Країна

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання парламенту за продовження заборони на російські соцмережі в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Апарату ВРУ у середу, 13 травня.

Як зазначається, у зв’язку з вимогою 156 народних депутатів України Разумков розпорядився скликати позачергове пленарне засідання Верховної Ради України 13 травня 2020 року відразу після завершення позачергового пленарного засідання Верховної Ради України, скликаних згідно з розпорядженням голови Верховної Ради України від 8 травня 2020 року № 193, на якому розглянути проект постанови Верховної Ради України про схвалення пропозицій про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

Як зазначає “Інтерфакс-Україна”, Разумков закрив позачергове пленарне засідання і відкрив наступне позачергове засідання. Як свідчить електронна реєстрація, присутні 306 народних депутатів.

Нагадаємо, 15 травня закінчується строк підписаного екс-президентом Петром Порошенком указу про блокування російських ресурсів. Сьогодні РНБО продовжив заборону російських сайтів. Тепер указ має підписати Зеленський.

Також ми писали, що “Слуги народу” будуть голосувати за продовження заборони російських соцмереж в Україні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь