У Росії будуть тестувати на коронавірус по 300 тисяч чоловік в день

Новини України

У Росії будуть тестувати по 300 тисяч чоловік в день. Це в 1,5 рази більше, ніж Україна зробила за весь час епідемії

У Росії зараз щодня тестують на коронавірус 170 тисяч людей. Фото: facebook.com

За два місяці з початку епідемії коронавіруса у Росії збільшили масштаби тестування населення на Covid-19.

Про це заявив президент Росії Володимир Путін під час звернення до росіян.

За його словами, до середини травня кількість тестувань збільшиться до 300 тисяч на добу.

Уточнюється, що в середині березня в Росії проводили 2,5 тисячі тестів в день, а зараз щодня проводиться близько 170 тисяч тестів. За словами Путіна, це один з найвищих показників у світі.

Президент РФ додав, що потенційна небезпека полягає не в кількості заражених, а в тих, у кого вірус не виявили.

“Чим ефективніше ми будемо проводити тестування, виявляти нові випадки зараження, у тому числі приховані, тим швидше подолаємо епідемію. До середини травня ми практично подвоїти кількість тестувань, доведемо їх до 300 тисяч на добу”, – заявив Путін.

В Україні з початку епідемії зробили всього трохи більше 181 тисячі тестів на коронавірус і це не говорить на користь адекватності даних про заражених коронавірусом в Україні. Про це пише телеграм – канал “Політика Країни”.

“Головна відмінність – в Росії беруть тести у всіх потенційних контактерів не тільки з зараженими, але і у тих, у яких є підозра на коронавірус. В Україні такої практики немає.

Правило обов’язкового тестування всіх контрактеров з зараженими вводиться прийнятим минулого тижня законом. Але у фахівців є величезні сумніви, що це будуть робити на практиці через дефіцит тестів”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що в Україні з 11 травня в більшості областей пом’якшили карантинні обмеження. У свою чергу інфекціоніст Ольга Голубовська прогнозує зростання захворюваності коронавірусом в Україні після 12 травня.

Також ми повідомляли, що за даними на ранок 11 травня, число заражених Covid-19 в Україні зросла до 15 648 осіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь