У Росії вибрали добровольців для випробування вакцини від коронавіруса

Новини України

У Росії вибрали добровольців для випробування вакцини від коронавіруса

У Росії вибрали добровольців на випробування вакцини від коронавіруса, фото: freepik

У Росії сформували групу добровольців для випробування вакцини від коронавіруса. Про це заявила науковий співробітник “Вектора” Наталія Думченко, передає “РИА Новости”.

В цю групу увійшли 60-70 чоловік у віці від 18 до 60 років, визнані здоровими після лабораторних, клінічних та інструментальних методів обстеження. Велика частина добровольців — це співробітники “Вектора”, в тому числі розробники вакцини і співробітники, перевіряють їх якість. За тиждень до вакцинації їм проведуть додатковий скринінг здоров’я.

Думченко також буде тестувати вакцину від SARS-CoV-2 на собі. Раніше вона була добровольцем для випробувань вакцини від вітряної віспи. “Які у мене відчуття були? Серйозний захід, відповідально підходила до цього, але сказати, що я відчувала себе суперменом, я не можу”, — сказала вона.

Клінічні випробування вакцини від коронавіруса в Росії планується розпочати в червні. До цієї фази розробки можна буде приступити після отримання дозволу Моз та схвалення двох етичних комітетів — при Моз і при самому центрі.

Як раніше повідомлялося, Британія запустила у виробництво вакцину, яка ще не пройшла всі випробування.

Також ми писали, що Трамп має намір відправити слідчих в Китай для розслідування спалаху коронавіруса.

Залишити відповідь