У Росії знайшли нові ліки від коронавіруса і малярії мефлохін

Новини України

У Росії перші випробування підтвердили ефективність проти коронавіруса ліки від малярії 1970-х років

“Мефлохін” добре бореться з новим вірусом. Фото: pharma.net.ua

Російське Федеральне медико-біологічне агентство (ФМБА) досліджує ефективність застосування препарату “Мефлохін” для лікування заражених коронавірусом. Перші випробування дали позитивні результати.

Звіт про них опублікований на сайті ФМБА.

У дослідженні беруть участь 4 провідних науково-клінічних центру ФМБА Росії. В ньому оцінюється термін клінічного одужання пацієнта, а також частота розвитку небажаних явищ під час лікування.

Попередні результати дослідження у 347 пацієнтів з SARS-CoV-2 показали, що на тлі лікування препаратом “Мефлохін”, у 78% хворих з середньо-тяжким станом відзначається позитивна клінічна динаміка, регрес або стабілізація змін в легеневій тканині. Це підтверджує комп’ютерна томографія. Всі пацієнти добре переносять препарат. Серйозних побічних ефектів не виявлено.

“Мефлохін” повністю блокує розвиток цитопатичної дії нового коронавіруса в концентрації 2 мкг/мл

“Мефлохін” (також відомий як “Ларіам”) використовується для профілактики чи лікування малярії. Він був розроблений в Армійському науково-дослідному інституті імені Уолтера Ріда у США на початку 1970-х років.

Застосування протималярійних препаратів у лікуванні нового вірусу практикується в Китаї, США і країнах Європи. Деякі західні дослідження довели, що такі препарати мають і противірусним ефектом: вони запобігають впровадження вірусу в клітину.

Достовірні висновки про ефективність і безпеку застосування “Мефлохіну” при коронавирусе будуть зроблені після завершення клінічного дослідження до 20 травня.

Раніше “Країна” повідомляла, що китайські вчені довели неефективність лікування Covid-19 “Арбідолом”.

Ми також писали, що на Мадагаскарі оголосили про створення ліків від коронавіруса з полину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь