У Роскосмосі назвали творця Starlink Ілона Маска підрядником Пентагону

Новини України

В “Роскосмосі” назвали творця Starlink Ілона Маска “підрядником Пентагону”

Рогозін знову накинувся на Ілона Маска, назвавши його “підрядником Пентагону”. Фото: Газета.ру

Російська корпорація “Роскосмос” не буде співпрацювати з американською компанією SpaceX, тому що її засновник Ілон Маск співпрацює з Пентагоном.

Про це в соцмережі Twitter написав керівник “Роскосмосу” Дмитро Рогозін.

Так, на коментар передплатника Рогозіна про те, що “Роскосмосу” варто об’єднати зусилля з Маском для роботи над спільними проектами, глава російської компанії відповів, що SpaceX працює в інтересах Міноборони США.

“Він підрядник Пентагону. Про яке об’єднання Ви говорите? Розгортається їх компанією супутникова угруповання (Starlink – Ред.) також буде використана у військових цілях. Вона подвійного застосування. Не будуйте ілюзій, громадяни)”, – зазначив Рогозін.

Варто відзначити, що мережа Starlink забезпечить широкосмуговий доступ в інтернет у будь-якому куточку планети. У SpaceX заявляли, що вже в поточному році супутники забезпечать інтернет-покриттям всю територію Північної Америки, а до 2021 році буде охоплено майже всю земну кулю.

Нагадаємо, що Рогозін і Маск нещодавно вже вступали в суперечку в Twitter. Американський підприємець вказав “Роскосмосу” на проблеми в космічній галузі РФ.

Раніше ми писали, що за словами космічного командування США, 15 квітня російські військові запустили з космодрому Плесецьк противоспутниковую ракету.

Залишити відповідь