У ряді європейських країн почали знімати обмеження, введені через коронавіруса

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

У деяких країнах Євросоюзу цього тижня приступають до зняття низки обмежувальних заходів, введених раніше в рамках боротьби з поширенням коронавіруса, передає “Інтерфакс” з посиланням на європейські ЗМІ.

В Іспанії в ряді регіонів поновлюється економічна діяльність, не пов’язана з товарами першої необхідності. Зокрема, дозволено знову почати роботу компаніям, що працюють в індустрії будівництва, важкої промисловості, а також надають послуги в сфері безпеки, ремонту.

Між тим в Італії при дотриманні підвищених санітарних заходів відкриваються книжкові, канцелярські магазини, а також ті, які займаються продажем дитячого одягу. Однак послаблення розрізняються в залежності від області.

Деякі магазини і підприємства у сфері послуг з вівторка відновлюють роботу в Австрії. Досі в країні з-за пандемії коронавіруса працювали тільки продуктові магазини, аптеки, магазини з товарами для тварин, банки, поштові відділення, пральні і хімчистки, а також автозаправні станції.

З вівторка, згідно з розпорядженням австрійського міністра охорони здоров’я Рудольфа Аншобера, починають працювати автомайстерні та майстерні по ремонту велосипедів, автомобільні мийки, будівельні і садівничі ринки незалежно від площі приміщень. Також відкриваються невеликі торгові приміщення, такі як магазини оптики, одягу і взуття. Головна умова – їх площа не повинна перевищувати 400 квадратних метрів.

У Чехії послаблювати режим обмежувальних заходів розпочали ще минулого тижня. З вівторка в цій країні навіть знімається заборона на поїздки в інші країни для працівників, зайнятих у роботі на “життєво важливих сферах інфраструктури”.

У свою чергу в Данії на цьому тижні відкриють початкові школи і дитячі сади. Проте влада країни зазначили, що театри, ресторани, бари та інші подібні об’єкти залишаться закритими до 10 травня.

Очікується також, що 19 квітня обмежувальні заходи будуть зняті в Польщі, де з початку спалаху виявлено близько 7 тис. випадків захворювання новим різновидом коронавіруса.

Джерело інформаціі

Залишити відповідь