У рифів Австралії знайшли 30 нових видів і найдовшу сифонофору. Фото і відео

Новини України

У рифів Австралії вчені знайшли 30 нових видів і найдовше морське тварина в світі. Фото і відео

Знайдені експедицією глибоководні істоти. Фото: Schmidt Ocean Institute

Інститут океанології Шмідта провів експедицію до рифів Західної Австралії. В Індійському океані в районі рифу Нінгалу її учасники виявили нові види морських тварин і кілька істот, яких раніше не бачили в цьому регіоні.

Про це повідомляє портал N+1.

Вчені вирушили в експедицію на судні науково-дослідному судні Falkor. Під воду з корабля спускали робот SuBastian, який обладнаний камерою 4K і може збирати зразки з глибини до 4500 метрів.

У рифа SuBastian занурювався 20 разів і провів на глибині 181 годину. З його допомогою були зібрані істоти, частина з яких раніше не знаходили в водах Австралії, а частина взагалі відноситься до нових. Останніх налічується до 30 видів.

Одна з найбільш дивовижних знахідок – величезна сифонофора роду Apolemia. Її довжина перевищує 45 метрів. Її вважають одним з найбільш великих тварин на Землі, хоча насправді це колонія з тисяч малесеньких зооидов, які об’єднуються і ведуть себе, як єдиний організм.

 Сифонофора. Скріншот з відео

Інші цікаві знахідки – це гидроидное червоне тварина з віялом щупалець, яке було прикріплено до дна стеблинкою довжиною близько метра, великі спільноти скляних губок, а також биолюминисцентный восьминіг Танинга.

Відео: YouTube/ Schmidt Ocean

Раніше “Країна” писала про відкриття, згідно з яким віруси вийшли з океану разом з рибами, амфібіями і рептиліями.

Ми також повідомляли про виявлення на дні Тихого океану дитячого садка глибоководних восьминогів.

Залишити відповідь