У середу нафта дешевшає на торгах, несмортя на дані про скорочення запасів і видобутку в США

Новини України

Дані про скорочення запасів і видобутку в США не змогли зупинити падіння цін на нафту

Нафта дешевшає на торгах у середу. Фото: facebook.com

Після чергового зниження ОПЕК прогнозу попиту на нафту ціни на сировину на торгах у середу покотилися вниз, незважаючи на те, що напередодні вони повзли вгору. Спочатку ф’ючерси на WTI перейшли до зростання після публікації звіту міністерства енергетики США, вказав на зниження і запасів і видобутку нафти в країні, проте потім знову почали падіння. Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

Вартість липневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures за даними на 18:00 за Києвом у середу опустилася на $0,23 (0,77%) – до $29,75 за барель.

Червневі контракти на WTI в ході торгів на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) подешевшали до цього часу до $25,64 за барель, що на $0,14 (0,54%) нижче ціни закриття попередньої сесії.

Як повідомлялося, ОПЕК знизила прогноз попиту на нафту в 2020 році ще на 2,2 млн барелів на добу – до 91,1 млн б/с. Оцінка попиту в 2019 році в доповіді картелю залишилася майже без змін – 99,67 млн б/с. Таким чином, ОПЕК очікує, що попит на нафту в поточному році буде на 9,07 млн б/с менше, ніж у минулому, через пандемію коронавирусной інфекції COVID-19.

Тим часом, звіт Міненерго США, вказав на несподіване зниження резервів нафти в Штатах. Згідно зі звітом, запаси нафти в країні за тиждень, що завершився 8 травня, скоротилися на 700 тис. барелів. Експерти, опитані S&P Global Platts, в середньому прогнозували зростання на 4,8 млн барелів.

Запаси нафти на терміналі в Кушинга, де зберігається нафту, торгованих на NYMEX впали за тиждень на 3 млн барелів.

Видобуток нафти в США минулого тижня скоротилася на 600 млн барелів на добу (б/с) – до 12,4 млн б/с.

Запаси бензину в країні зменшилися за підсумками тижня на 3,5 млн барелів, дистилятів – збільшилися на 3,5 млн барелів. Аналітики в середньому очікували зниження запасів бензину на 2,5 млн барелів і підвищення запасів дистилятів на 4,1 млн барелів.

Раніше “Країна” писала про те, що саудити вирішили скоротити видобуток нафти ще на мільйон барелів на день, щоб стимулювати до того ж інші країни.

Також ми повідомляли, що президент Лукойлу заявив, що в Росії будуть комфортно працювати при ціні нафти 9-11 доларів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь