У Словенії завершилася епідемія коронавіруса

Новини України

Перша країна в Європі оголосила про завершення епідемії коронавіруса

Словенія першою в Європі оголосила про завершення епідемії коронавіруса. Фото: Pixabay

Словенія стала першою європейською країною, яка оголосила про завершення у себе епідемії коронавіруса, що почалася з середини березня. Увечері в четвер, 14 травня, словенський уряд виступило з відповідною заявою, оскільки протягом останніх двох тижнів в республіці щодня число нових випадків коронавіруса не перевищувала семи випадків.

Про це повідомляє Reuters.

“Словенія приборкала епідемію за останні два місяці… Сьогодні в Словенії краща епідеміологічна ситуація в Європі”, – заявив прем’єр-міністр Янез Янса в парламенті.

Тепер, коли про завершення епідемії було оголошено офіційно, частина заходів, включаючи фінансову допомогу громадянам і фірмам, які постраждали від коронавіруса, буде припинена в кінці травня.

Більш того, громадянам країн Євросоюзу, які прибувають в країну, не доведеться проходити семиденний карантин. Втім, іноземним громадянам з ознаками коронавирусной інфекції, як і раніше не буде дозволено в’їжджати в Словенії. А для громадян країн, що не входять в ЄС, за винятком дипломатів і людей, що перевозять вантажі, в силі залишиться двотижневий карантин.

Також громадяни, як і раніше, повинні будуть слідувати основним правилам, щоб запобігти можливому розповсюдженню інфекції.

Відзначимо, що в Словенії проживає близько двох мільйонів чоловік. Всього в країні виявили 1 464 випадки коронавіруса, з них 103 виявилися смертельними.

Нагадаємо, станом на ранок 15 травня кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 17 330 осіб.

Залишити відповідь