У США можуть виділити $3 трлн на підтримку економіки

Новини України

У США всім, хто залишився без роботи, видадуть по 1200 доларів. А в місцеві бюджети закачають ще трильйон

Конгрес США розгляне законопроект демократів про вливання $3 трлн в економіку. Фото: pixabay

У США палата конгресу, яка контролюється демократами, затвердила ініціативу про виділення додаткових $3 трильйони з бюджету на підтримку громадян і економіки країни в умовах пандемії. Законопроект про додаткове вливання в економіку величезної суми має розглянути Сенат і підписати президент США Дональд Трамп.

Про це повідомляє CNN.

Документ передбачає виділення майже $1 трлн для державних та місцевих органів влади, прямі платежі в розмірі $1,2 тис. приватним особам, допомогу безробітним, орендарям і домовласникам.

Зазначається, що документ, ініційований демократами, підтримали 208 законодавців, проти висловилися 199.

ЗМІ зазначають, що прийнятий законопроект, швидше за все, не пройде через Сенат і не буде підписаний президентом. “Він не має жодних шансів стати законом у тому вигляді, в якому був прийнятий, швидше за все, чекають важкі переговори з Білим домом і Сенатом, контрольованій республіканцями”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляла “Країна”, наприкінці березня у Трампа планували кинути 2 трильйони доларів на підтримку економіки через коронавіруса.

Також стало відомо, що Трамп збирається зобов’язати фармкомпанії виробляти основні ліки проти Сovid-19 тільки в США.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь