У США після кризи економіка може посилитися вже в третьому-четвертому кварталі – Мнучин

Новини України

У США прогнозують зростання економіки вже в цьому році. Але спочатку ситуація таки погіршиться

Стівен Мнучин (праворуч) спрогнозував посилення економіки США. Фото: Flickr

У США, де під час карантину без роботи залишилися вже 23,1 мільйона чоловік, міністр фінансів Стівен Мнучин прогнозує посилення економіки вже в поточному році. На його думку, це може відбутися в третьому-четвертому кварталі, але перед цим ситуація погіршиться.

Про це з посиланням на інтерв’ю Мнучина Fox News пише “Голос Америки”.

На думку глави Мінфіну США, продовження карантину в країні може нанести її економіці незворотної шкоди. Втім, експерти в області охорони здоров’я, навпаки, вважають, що передчасна відміна обмежувальних заходів може спровокувати новий спалах Covid-19.

“Ми будемо відкриватися в дуже продуманий спосіб. Так, щоб люди повернулися на роботу безпечно з виконанням вимог соціального дистанціювання”, – сказав Мнучин.

За його словами, “показники швидше за все будуть гірше перед тим, як почнеться поліпшення”. Втім, глава Мінфіну США прогнозує посилення економіки вже в третьому-четвертому кварталі 2020 року.

Зазначається, що станом на кінець минулого тижня рівень безробіття в США досяг 14,7%. Економісти прогнозують, що ця цифра зросте до 25%.

Нагадаємо, до літа число вмираючих від коронавіруса в США за добу може подвоїтися.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь